• Wydarzenia
 • Ogłoszenia i Intencje
 • Wyjazdy
 • Schola
 • Schola dziecięca

  „Módlmy się śpiewając i modląc się śpiewajmy” św. Augustyn

  Nasza schola dziecięca działa w parafii od 2008r. Tworzy ją grupa dziewczynek w wieku 7-15 lat, które śpiewem i muzyką wielbią Pana Boga i przyczyniają się do ubogacenia niedzielnych Mszy świętych. Początkowo grupę tworzyło kilka śpiewających dziewczynek. Obecnie zespół się rozrasta, a przygrywają mu trzy gitarzystki. Spotykamy się na próbach w każdy czwartek o godz. 15.15 i w I i III niedzielę każdego miesiąca o godz. 10.45 na plebanii. Poznajemy nowe piosenki nawiązujące do przeżywanego okresu liturgicznego, doskonalimy nasz śpiew, by był coraz ładniejszy i pomagał innym w modlitwie. Jest także czas na rozmowę i zabawę.

  Możecie nas również spotkać podczas następujących wydarzeń:

  Nasza dziecięca schola dnia 13.06.2013r przyjęła oficjalną nazwę MICHALINKI. Wybór został dokonany podczas głosowania i zdecydowaną większością spośród kilku propozycji, właśnie MICHALINKI spodobały nam się najbardziej. Dlaczego taki wybór? Zależało nam, by nawiązać w nazwie scholi do naszej parafii pw. Św. Michała Archanioła, w której na chwałę Bożą śpiewamy.

  Z radością i z otwartością czekamy na kolejne osoby pragnące razem z nami uwielbiać Pana Boga śpiewem. Serdecznie zapraszamy do naszej śpiewającej wspólnoty.


  Aktualne zdjęcia: