• Ogłoszenia i Intencje
  • Wydarzenia
  • Róże różańcowe
  • Listy
  • Za zmarłych
  • Wyjazdy
  • Schola
  • Śp. LEOKADIA SKRZYPCZAK 

     

    - córki Eugenii z mężem                                                                25.02 g. 10

    - Klauzów, Wolsztyńskich i Zepów                                                01.03.g. 17

    - wnuka Mateusza z rodzina                                                          24.03.g. 10

    -wnuka Kamila                                                                             14.04  g.11.30

    - rodziny Wożniaków                                                                      09.12 g.17

    - sąsiadów Floryszaków 

    - Skrzypczaków z Szymanowa

    - Kuzynki Heleny z Skokowa i Puśleckich i Budzynów

    -mieszkanców Krzyżanowa I -Huby

     

     śp. Bogdana Jędrzejewskiego

    - chrześnika Kacpra                                                                                 18.02 g.8

    - siostry Alicji z rodziną                                                                             25.02..g. 8

    - siostry Geni z Andrzeja                                                                          03.03. g..8

    - brata Witka z żona                                                                                 18.03. g.18

    - siostry Marioli z rodziną                                                                           

     -Jankowiaków z Gaju

    - Leszka i Janusza Bartkowiaków z rodzinami

    - Sochów i Jankowiaków z rodziną

    - Potockich

    - Ali i Janka Statuckich z dziećmi

    - Lossych i Lekkich

                                                            

     

     

    -.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    ROCZNE WYMIENIANKI

    8  -2024

    1,Śp.  Franciszkę Michalak, i śp.Franciszkę, Walentego i Aleksego Zastrożnych                

    2.Śp. Marię i Stefana Bzdenga                                                                                              

    3.Śp. Krzysztofa Adamczyka                                                                                                  

    4.Śp. Janinę Adamczyk i Franciszkę Konieczną, i śp. Jadwigę i Stanisława Adamczyków   

    5.Śp. Roberta Nowaka, Mariannę i Roberta Nowaków                                                         

    6.Śp. Jana i Franciszkę Durowiczów Magdalenę Musielak                                                  

    7.Śp. Irenę, Stanisława, Balbinę i Józefa  ,i  Marię i Antoniego  Hanne Kryszak                                           

    8.Śp. Bendzińskich                                                                                                                

    9.Śp. Zbigniewa Fligier i Mariusza Nowaka                                                                         

    10.Śp. Piaseckich                                                                                                               

    11.Śp. Tadeusza i Mariusza Nowaków                                                                                

    12.Śp. Fabiana, Annę i Eugeniusza i Wladysławę Trawinskich                                           

    13. Śp. Rochowiaków i ++ Halaburdów, Pawła Rochowiaka, Bronislawa Halaburdę        

    14. śp. Władysławę i Józefa Górnych oraz ++ Małeckich                                                   

    .15.Śp. Jan Kazimierza i Tomasz Adamczyk                                                                       

    10 2024

    1.Śp. Zbigniewa i Edwarda Wolarczyków                                              

    2,Śp. Kazimierę i Stanisława Marciniaków                                              

    3.Śp. Kazimierę  i Mariana Rochowiaków                                              

    4.Śp. Elżbietę i  Stanisława Nowaków                                                    

    5..Śp. Leokadię i Stanisława Zalweskich                                                  

    6.Śp. Janinę i Eugeniusza Kołodziejczuków                                            

    7Śp. Kazimierę i Jana Gałków                                                                  

    9..Śp. Monikę i Czesława Frąckowiaków                                                  

    10.Śp. Andrzeja Komorowskigo i Łukasza Przybylskiego                         

    11.Śp. Mariana Rachmajda                                                                         

    13.Śp. Irenę, Stanisława, Balbinę i Józefa , i Marię i Antoniego, i Hanne Kryszak                 

    14,Śp. Mieczysława Jądra i Stanisławę, i Pawła Reczek                                              

    15.Śp. Stanisławę, Franciszkę, Ludwika i Zenona Bąkowskich                 

    16.Śp.Marię i Ignacego Grzechowiaków                                                    

    17.Śp. Walentynę, Franciszka, Jerzego i  Włodzimierza Łabendów           

    18.Śp. Bogusława Nowakowskiego                                                             

    19.Śp. Irenę i Mariana Skrzypczaków                                                        

    20.Śp. Jana Tomaszewskiego i Apolonię i Michała Owczarczaków             

    21,Śp. Pelagię i Stefana Jakubiaków                                                          

    22.Śp. Józefę i Macieja Rogozińskich i Marka Koczorowskiego                 

    23.Śp. Lossych, Rzepków i Lekich                                                              

    24.Śp.Arkadiusza i Jana Lossy                                                                    

    25.Śp. Henryka Stachowskiego                                                                    

    26.Śp. Sewerynę i Alojzego Walczaków                                                       

    27..Śp. Walerię i Ludwika Stachowskich                                                      

    28.Śp.Zdzisława Szlechta, rodziców i teściów                                             

    29. Sp. Gronków i Jankowskich                                                                     

    30Śp. Stanisławę i Kazimierza Zaniewicz                                                     

    31.Śp. Stefana. Jana i  Annę Dutkiewiczów                                                

    32 Śp. Leszka Walkowiaka i ++ Maciejewskich                                           

    33 śp. Wiktoara  i Irenę Antoniewicz                                                           

    34 śp.Romana Marcinkowskiego i ++ Banaszaków                                   

    35. śp. Piotrowskich, Skubiszów i Jurgow                                                 

    36, śp. Marię i Stanisława Jeńczak                                                             

    37. śp. Lucynę Brzezińską     

    38. śp. Mariannę Głochowiak                                                                    

     

    11.30       2024

     

    1.Śp. Władysława i Danutę Gajewskich                                                                                    

    2.Śp. Antoniego, Czesławę i Stefana Kaszubów, i Bernarda i Leokadię Skrzypczaków                               

    3.Śp. Łucję i Kazimierza Idziaków                                                                                            

    Śp. Irenę, Stanisława, Balbinę i Józefa ,i  Marię i Antoniego, i Hannę Kryszak                                                     

    5.Śp. Helenę i  Franciszka Lipińskich                                                                                      

    6.Śp. Stanisława, Konstancję i Franciszka Kołodziejów                                                           

    7. śp. Annę i Jóżefa Koniecznych                                                                                               

    8. śp. Elżbietę Jankowską                                                                                                           

    9.Śp. Pelagię i Stanisława Jankowiaków, i Anielę, i Antoniego Frankiewiczów                          

    10.Śp. ks. Leona i siostrę Julię Musielaków                                                                             

    11,Śp. śp. Antoniego, Władysławę i Ludwika  Frąckowiaków                                                     

    12.śp. Marię i Stanisława Tyrakowskich                                                                                      

    13.Śp. Marię Frąckowiak i Frąckowiaków i Wojtkowskich                                                          

    14,Śp. Barbarę i Lechosława Mroczków, i Marciniaków i Mroczków                                           

    15.Śp .Leona Witkowskiego i Witkowskich, i Tomów                                                                   

    16 Śp. Irenę Majsner i Wiktorię Wawrzyniak                                                                              

    17Śp. Wąsieckich, Majsnerów i Szmajów                                                                                 

    18 śp. Stanisława i Barbarę Szczepaniaków                                                                              

    19.śp. Katarzynę, Kazimierza, Jerzego i Stanislawa Sochów                                                    

    20.Śp. Frąckowiaków, Jankowiaków i Kasztelanów   

    21. śp. Anrzeja Borowskiego

    22. śp. Wojciecha Cymermana i śp. Mariannę Rochowiak 

    23  śp. Teresę, Hieronima, Pelagię i Jana Statuckich.